Beskrivelse
| Dimensjoner på lasterommet | 6000 – 8000 x 1400 x 600 mm |
| Antall aksler | 1 Ubremset 750 kg |
| Hjul | 13″ |
| Støttehjul | V |
| Hitch deksel | V |
| Innkjøringskiler | V |
| Valgfritt tilbehør | Tillegg |
|---|---|
| Reservehjul | |
| Reservehjulholder | |
| En platespiller for en bil |
Langtransporter tilhengere
En tilhenger for transport av lange materialer som rør eller profiler. Den har en platespiller som svinger i kjøreretningen. Det er mulig å bestille en ekstra platespiller for en bil. Tilhengeren er kun tilgjengelig i ubremset versjon.
| Tillatt totalvekt | 750 kg |
| Tillatt pakke | 480 kg |
| Dimensjoner på lasterommet | 6000 – 8000 x 1400 x 600 mm |
| Antall aksler | 1 Ubremset 750 kg |
| Hjul | 13″ |
| Støttehjul | V |
| Hitch deksel | V |
| Innkjøringskiler | V |
| Valgfritt tilbehør | Tillegg |
|---|---|
| Reservehjul | |
| Reservehjulholder | |
| En platespiller for en bil |
| Totalvekter | 500-750 kg |
|---|---|
| Antall aksler | 1 aksel |
| Type aksel | Ubremset |
| Tilhenger type | Langtransporter |
| Bredde | 1400 |
| Lengde | 8000 mm |
Siste kommentarer