Beskrivelse
Wiola 3T-H2 kabeltransporthenger
Den justerbare trekkstangen, vist på bildet, er ikke standardutstyr!
| Dimensjoner på lasterommet | 3000 x 1520 x 1600 mm |
| Maksimal rullediameter | 2450mm |
| Maksimal rullebredde | 1400mm |
| Antall aksler | 2 bremset 1500 kg |
| Kobling | overkjørt enhet 3000 kg |
| Hjul | 14 ″ |
| Støttehjul | V |
| Reservehjulholder | V |
| Fast trekkstang | V |
| Rullestativ med kabel | V |
| Innkjøringskiler | V |
Valgfritt tilbehørTillegg
| Reservehjul | |
| Trekkstang med justerbar koblingshøyde | |
| Ringkrok DIN40 | |
| Tyverisikring |







Siste kommentarer