Beskrivelse
| Dimensjoner på lasterommet | 3420 x 1920 x 380 mm |
| Antall aksler | 2 bremset 1800 kg |
| Kobling | overkjørt enhet 3500 kg |
| Hjul | 14 ″ |
| Støttehjul | V |
| Reservehjulholder | V |
| Mekanisk aktuator | V |
| 15 mm kryssfinergulv + 1 mm galvanisert stålplate | V |
| Alle sider åpnes | V |
| Valgfritt tilbehør | |
|---|---|
| Flat presenning | |
| 80 cm nettinggrinder | |
| LED lys | |
| Sidevegger av aluminium | |
| Elektrisk aktuator + batteri | |
| Reservehjul |







Siste kommentarer