ATV-Henger Quad H1
ATV-henger – enkeltaksel med totalvekt fra 350 til 750 kg. Designet for transport av firehjulinger og andre firehjulede kjøretøyer. Ramme laget av Domex 420 stål , opptil 3 mm tykk. Åpnet og presset med en struktur med to tverrforsterkninger i gulvet. Anti-korrosjonsbelegg – varmgalvanisert . Den bakre aksjerampen er laget av et fagverk med et hurtiglåssystem
| Tillatt totalvekt | 500–750 kg |
| Tillatt nyttelast | 290–540 kg |
| Dimensjoner på lasterommet | 2140 x 1340 mm |
| Antall akser | 1 bremset 750 kg |
| Kobling | Overkjørt enhet 1000 kg |
| Hjul | 13 " |
| Håndtak for sikring av last 4 stk. | V |
| Reservehjulholder | V |
| Hitch deksel | V |
| Støttehjul | V |
| Innkjøringsrampe | V |
| Tyverisikring | V |
| Valgfritt tilbehør | |
|---|---|
| Reservehjul | |
| Tyverisikring | |
| Støttebein (2 stk) | |
| Manøvreringshåndtak | |
| Ekstra gulvholdere (2 stk) | |
| Full LED-belysning |
Tilleggsinformasjon
| Totalvekt | 350-750 kg |
|---|---|
| Antall aksler | 1 aksel |
| Type aksel | Bremset |
| Tilhenger type | Transport av firhjulinger |
| Bredde | 1340 mm |
| Lengde | 2140 mm |





Siste kommentarer