Beskrivelse
| Dimensjoner på lasterommet | 4340 x 1340 mm |
| Antall akser | 2 bremset 750 kg |
| Kobling | Overkjørt enhet 1600 kg |
| Hjul | 155R13C |
| Holdere for sikring av last 8 stk. | V |
| Reservehjulholder | V |
| Hitch deksel | V |
| Nesehjul | V |
| Innkjøringsrampe | V |
| Valgfritt tilbehør | |
|---|---|
| Reservehjul | |
| Tyverisikring | |
| Støttebein (2 stk) | |
| Manøvreringshåndtak | |
| Ekstra gulvholdere (2 stk) | |
| Full LED-belysning |





Siste kommentarer