Beskrivelse
| Dimensjoner på lasterommet | 6500 × 2020 mm |
| Antall akser | 3 Bremset 1350 kg |
| Kobling | Overkjørt enhet 3500 kg |
| Hjul | 10 ″ |
| Støttehjul | V |
| Hydraulisk vippeplattform | V |
| AL-KO manuell vinsj med blokk | V |
| AKS 3504 reisestabilisator | V |
| Reservehjul | V |
| Innkjøringskiler | V |
| Skjede aluminiums slepebiler | V |
| Valgfritt tilbehør | |
|---|---|
| Mantel av aluminium | |
| Malt sideramme * | |
| Gulvet er fylt med kryssfiner | |
| Gulvet er fylt med aluminiumsplate | |
| Gulvet er laget av aluminiumspaneler | |
| Full LED-belysning | |
| Akseldempere (6 stk) | |
| Elektrisk vinsj med batteri | |
| Dekra Tempo 100 godkjenning ** | |
| Sikkerhet Kompakt trekklås |
- tilgjengelige farger: marineblå, oransje, rød, svart




Siste kommentarer