Beskrivelse
| Dimensjoner på lasterommet | 2200 x 1300 mm |
| Antall akser | 1 bremset 750 kg |
| Kobling | Overkjørt enhet 1000 kg |
| Hjul | 13 « |
| Maksimalt antall motorsykler | 1 |
| Håndtak for sikring av last | V |
| Reservehjulholder | V |
| Hitch deksel | V |
| Støttehjul | V |
| Innkjøringsrampe | V |
| Valgfritt tilbehør | |
|---|---|
| Reservehjul | |
| Forsterkede hjul 155R13C | |
| Gulvet er fylt med kryssfiner | |
| Tyverisikring | |
| Støttebein (2 stk) | |
| Manøvreringshåndtak | |
| Akseldempere | |
| Ekstra gulvholdere (2 stk) | |
| Motorsykkel skralleholder (1 stk) | |
| Full LED-belysning |






Siste kommentarer