Beskrivelse
| Dimensjoner på lasterommet | 2720 x 1320 x 380 mm |
| Antall aksler | 1 Bremset 750 kg |
| Kobling | Overkjørt enhet 1000 kg |
| Hjul | 13″ |
| Støttehjul | V |
| Last surringshåndtak 4 stk. | V |
| Reservehjulholder | V |
| Hitch deksel | V |
| Valgfritt tilbehør | Tillegg |
|---|---|
| Reservehjul | |
| Flat presenning | |
| Presenning med 1500 mm ramme | |
| Forlengelse av siden | |
| Akseldempere | |
| Manøvreringshåndtak | |
| Tyverisikring | |
| Tilt lasteboks |








Siste kommentarer